logo-mini

Emilia Wółkiewicz-Piesik

Oferuję usługi z zakresu aranżacji wnętrz mieszkań, domów, apartamentów, biur oraz lokali użytkowych. W swojej pracy stawiam na tworzenie miejsc niezwykłych o wyjątkowym klimacie i wysokiej funkcjonalności. Uwzględniam możliwości finansowe, charakter wnętrza i ze szczególną uwagą wsłuchuję się w potrzeby klienta aby stworzyć niepowtarzalny wystrój, wnętrze „uszyte na miarę”. Każdy klient o różnych upodobaniach i zasobności portfela uzyska pomoc w temacie aranżacji wnętrz oraz może liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm z mojej strony.

Współpraca

W mojej ofercie znajdują się dwie możliwości współpracy: pakiet MINI oraz STANDARD.

MINI

 cena: od 60 pln/m2

PROJEKT KONCEPCYJNY W POSTACI WIZUALIZACJI 3D

W oparciu o otrzymane przez klienta sugestie odnośnie oczekiwanego stylu i charakteru projektowanego wnętrza oraz wytyczne funkcjonalne, kolorystyczne i materiałowe tworzę trójwymiarowy model całego lokalu.

STANDARD

 cena: od 80 pln/m2

Pakiet Standard jest rozszerzeniem pakietu Mini o dobór materiałów wykończeniowych oraz nadzór autorski projektanta nad pracami.

Klient otrzymuje wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrza, mebli, opraw oświetleniowych, okładzin ściennych i podłogowych, ceramiki łazienkowej, armatury oraz elementów dekoracyjnych z podaniem ich marki, ceny oraz możliwego miejsca zakupu.

Wykonuję także rzuty płaskie sufitów oraz innych projektowanych elementów dla ekipy wykonawczej.

 

Wraz z rozpoczęciem realizacji projektu rozpoczyna się praca projektanta z wykonawcami. Ma ona charakter konsultacji na miejscu inwestycji i czuwania nad spójnością prac realizacyjnych z wizją projektową. Nadzór autorski pozwala na uniknięcie ewentualnych błędów mogących mieć negatywny wpływ na spójność kompozycji aranżacji mieszkania. Usługa pozwala projektantowi na dokonywanie spójnych z wizją projektową zmian w przypadku pojawienia się nieprzewidzianych problemów wykonawczych.

 

Jest to bardzo komfortowa oferta gdyż pozwala na całkowite odciążenie klienta z potrzeby kontaktów z wykonawcami.

Pobierz dokumentację pakietu Standard