logo-mini
6
1. ref

Współpracę z Panią Emilią wspominam bardzo pozytywnie. Podobało mi się profesjonalne podejście do pracy oraz bardzo ciekawe pomysły i propozycje aranżacji. Niespotykane też było zaangażowanie Pani Emilii przejawiajace się jej obecnością podczas zakupów oraz przesyłaniem przez Nią propozycji poszczególnych elementów aranżacji drogą mailową. Współpraca przebiegła sprawnie oraz w miłej atmosferze, każdą wątpliwość lub problem Pani Emilia rozwiązywała w możliwie najszybszym czasie. Serdecznie polecam współpracę z Panią Emilią bo gwarantuje ona zadowolenie i piękne oraz funkcjonalne wnętrze.>

Maja Altowska

2. ref. Katarzyna Styś

Serdecznie polecam współpracę z Panią Emilią. Poza znakomitym wyczuciem stylu i profesjonalnym podejściem do klienta, Pani Emilia jest bardzo ciepłą, miłą, a przede wszystkim bardzo cierpliwą osobą. 
Dzięki Pani Emilii wyobraźnia i wizja mojego domu zostały ukierunkowane i uporządkowane. Warto zaufać Pani Emilii, która świetnie łączy ze sobą kolory i materiały oraz wyposażenie wnętrz. Efekt końcowy jest wspaniały.

Katarzyna Boruc

3. ref.Marta Guzina

Gorąco polecam współpracę z Panią Emilią, pełen profesjonalizm. Cierpliwe podejście do klienta, przedstawia kilka wersji projektu zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto widać, że do projektów podchodzi z pasją i wielkim sercem. Pani Emilia zaprojektowała nam salon, który przeżył prawdziwą metamorfozę i teraz możemy się w nim bardziej relaksować. Serdecznie polecam.

Marta Guzina

4. referencjeAneta.Sobczak

Powierzyłam Pani Emilii projekt re-aranżacji mojego mieszkania w którym mieszkałam już od 6 lat i uważałam, że wymaga odświeżenia i zmiany stylu który by bardziej pasował do mnie samej. Z dzisiejszej perspektywy cieszę się, że z pomocą Pani Emili podjęłam wyzwanie jakim niewątpliwie był remont. Obecnie bardzo lubię swoje mieszkanie, które zostało zaprojektowane w stylu glamour. Emilka jest projektantka o unikatowym wyczuciu kolorów, form, struktur oraz stylu. Wnętrza przez nią zaprojektowane charaktyryzują się smakiem, harmonia i niepowtarzalnością. Bardzo dziękuję za profesjonale i jednocześnie bardzo indywidualne podejście do mojego mieszkania. Niebanalny design i odpowiedni dobór materiałów  w pełni spełnia moje oczekiwania. Polecam każdemu usługi Pani Projektant Emilii Wółkiewicz, komu zależy na profesjonaliźmie oraz niepowtarzalnym projekcie i realizacji.

Aneta Sobczak