artystycznie – EKLEKTYCZNIE


LOKALIZACJA: Warszawa
ZAŁOŻENIA: Stworzyć komfortową przestrzeń dla młodego małżeństwa, przy ograniczonym budżecie.
POWIERZCHNIA: 48 m2


Mieszkanie dla młodego małżeństwa.
Miało być jasno, funkcjonalnie z artystycznym twistem. W tym projekcie, głównym ograniczeniem był – budżet.
Tutaj ważne było zachowanie jakości przy jednoczesnym pilnowaniu wydatków.
Właściciele mieszkania wykazali się swymi umiejętnościami manualnymi i wiele rzeczy wykonali sami. Były to m.in. malowane pasy w przestrzeni wejściowej czy dekoracja i zmiana koloru drzwi.
Wykorzystane zostały także, zdolności artystyczne właścicielki mieszkania. Dwa obrazy, które przykuwają wzrok i nadają charakteru wnętrzu, są właśnie jej autorstwa.

Oszczędności szukaliśmy także podczas zakupów elementów wykończeniowych.

  • drewniany stół w strefie jadalni, zakupiony został w okazyjnej cenie, na aukcji internetowej
  • dekoracyjna lampa w salonie, to w rzeczywistości mosiężny, stary żyrandol, który został przemalowany na biało. Do tego nowe, białe klosze i gotowe! Piękna, oryginalna lampa za mniej niż 300 zł.


KUCHNIA
W kuchni również pojawiły się ciekawe patenty.
Tutaj, całkowicie zrezygnowano z płytek ściennych. Zamiast tego użyto odpowiednich farb, a główna ściana przykryta została tapetą z delikatnym wzorem. Całość zabezpieczona bezbarwnym lakierem, który odpowiednio wzmocnił powierzchnię.

Nieoczywiste rozwiązania, czasem okazują się być strzałem w 10!PRZEDPOKÓJ
Zasłona zamiast frontów szafy to nie przypadek. To świetny sposób na oszczędności.
Dla przykładu: koszt zasłony plus linki, to ok 200 zł (IKEA), cena frontów do szafy o szer. 200 cm, to ok 1200 zł (IKEA). Takim zabiegiem zyskujemy 1000 zł oszczędności.


Aranżacja mieszkania: artystycznie – eklektycznie, to niewątpliwie jedna z moich ulubionych. Wspaniały projekt pobudzający wyobraźnię oraz kreatywność. Efekt końcowy okazał się lepszy niż wcześniej zaplanowano.

„Bardzo dziękuję za profesjonalne i jednocześnie indywidualne podejście do mojego mieszkania. Niebanalny design i odpowiedni dobór materiałów w pełni spełnia moje oczekiwania.
Polecam każdemu usługi Projektantki Emilii Piesik komu zależy na profesjonalizmie oraz niepowtarzalnym projekcie i realizacji.

– Aneta S
.

Więcej opinii przeczytasz >>>tutaj.