MiluMila – artystyczne dodatki do wnętrz

MiluMila – to nie tylko studio projektowania wnętrz, od niedawna to także nowa polska manufaktura artystycznych, ręcznie robionych dekoracji ściennych jak kinkiety, obrazy i nie tylko. Każdy produkt tworzony jest z pasją do pięknych i niepowtarzalnych wnętrz oraz dbałością o najwyższą jakość wykonania i materiałów.

Odkryj kolekcję kinkietów

Takich kinkietów nie ma – więc je stworzyłam

Projektując wnętrza dla moich klientów, a tym bardziej w trakcie urządzania własnego domu, wielokrotnie doświadczyłam trudu znalezienia tej wyjątkowej rzeczy, która uczyni wnętrze niepowtarzalnym. Wyzwaniem okazało się znalezienie odpowiednich kinkietów, które swym delikatnym światłem stworzą odpowiedni nastrój, a jednocześnie wzbogacą pustą ścianę, stanowiąc jej główny i niepowtarzalny element dekoracyjny niczym obraz. Takich kinkietów nie mogłam znaleźć, więc postanowiłam stworzyć je sama.

Idealna harmonia sztuki i funkcjonalności.

Odkryj kolekcję kinkietów

Połączenie artystycznego charakreru z ponadczasową estetyką

Dobrej jakości designerskie dodatki to często niemały wydatek, dlatego ważne jest, aby ich estetyka potrafiła przetrwać próbę czasu mimo zmieniających się trendów.

Nienachalny, artystyczny charakter kinkietów MiluMila nadaje im wyrazistości, zaś połączenie ponadczasowego stylu klasycznego z nowoczesną koncepcją sprawiają, że wnętrza, które dekorują pozostają wyjątkowe mimo upływu lat.

Odkryj kolekcję kinkietów

Najwyższa jakość i dbałość o detal

Piękna estetyka to za mało – dobry design to także dbałość o wysoką jakość wykonania., dlatego każdy produkt, tworzę własnoręcznie. Wkładam w to swe serce, pasję i dbałość o najmniejszy detal. 

Stworzyłam sklep, któremu ludzie mogą zaufać.

Odkryj kolekcję kinkietów
lampa ścienna, kinkiet - jaskółki - MiluMila

Piękne wnętrza czynią nasze życie piekniejszym

Trendy projektowe przychodzą i odchodzą, lecz moja wizja marki MiluMila pozostaje niezmienna –  wystrój wnętrza to nie tylko piękna estetyka, ale coś co bezpośrednio wpływa na jakość naszego życia. Dobrze urządzona przestrzeń wokół nas sprawia, że czujemy się komfortowo, odpoczywamy, chcemy do niej wracać i spędzać jak najwięcej czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Odkryj kolekcję kinkietów