FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, wszystkie produkty w sklepie MiluMila wykonane zostały ręcznie, dzięki temu są to produkty unikatowe, jedyne w swoim rodzaju.

Tak, ponieważ każdy produkt jest wykonywany ręcznie, istnieje możliwość personalizacji po wcześniejszym uzgodnieniu preferencji, drogą mailową.

Płatki złota oraz srebra przytwierdzane są do podłoża odpowiednim klejem. Następnie, całość jest zawsze zabezpieczana żywicą, dzięki czemu złoto czy srebro nie traci swojego koloru oraz połysku.

Usuń kurz i smugi miękką, suchą szmatką. Kurz z klosza najlepiej odkurzyć za pomocą odkurzacza ze specjalną nakładką. Zalecam unikanie stosowania środków czyszczących, polerujących i ściernych, ponieważ mogą one uszkodzić wykończenie.

Montaż kinkietów linii MiluMila, nie jest skomplikowany. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja, która w przejrzysty sposób, krok po kroku prezentuje sposób montażu.

Oczywiście! To moja specjalność 🙂 Po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami Klienta tworzę projekt, a następnie, jeśli moja wizja pokrywa się z wizją Klienta – rozpoczyna się proces twórczy. Tak właśnie powstają unikatowe, szyte na miarę, użytkowe dzieła sztuki.