O MNIE

Emilia Piesik


Pomagam ludziom wykorzystać potencjał ich domu by mogli żyć pięknie, wygodnie i komfortowo.

Każdy projekt traktuję jako unikalne wyzwanie, starając się w pełni zrozumieć marzenia i oczekiwania moich klientów, aby stworzyć dla nich przestrzeń, która przekracza ich oczekiwania.

Jestem projektantką wnętrz, artystką oraz założycielką sklepu z dodatkami do wnętrz – MILUMILA

Już podczas studiów na Politechnice Łódzkiej na kierunku Wzornictwo, wymarzyłam sobie przyszłość związaną z projektowaniem wnętrz. Pomoc ludziom w urządzeniu wygodnych, funkcjonalnych i pięknych wnętrz, w których będą czuć się po prostu dobrze, było dla mnie czymś niezwykle fascynującym. Postanowiłam wówczas, że zrobię wszystko co w mojej mocy aby spełnić to marzenie.

Dziś, to już ponad 10 lat doświadczenia w branży, a także budowa i aranżacja własnego domu od zera. Doświadczenia te, sprawiły, że jestem jeszcze lepszym wsparciem dla moich Klientów. Wykonałam dziesiątki udanych realizacji, a zadowoleni Klienci wracają do mnie z kolejnymi inwestycjami.

ŁADNIE – TO ZA MAŁO


Projektuję przestrzenie, które zapraszają swoim ciepłem i pięknem. Tworzę odpowiednią atmosferę :

  • do wypoczynku po ciężkim dniu pracy
  • do spędzenia wspólnie czasu z najbliższymi
  • do skupienia podczas pracy
  • do odprężenia się i zaznania odrobiny luksusu podczas korzystania z usług

Zdjęcia z realizacji zobaczysz klikając link poniżej.

TUTAJ

Z miłości do piękna i potrzeby tworzenia, powstały unikatowe dodatki do wnętrz, które wykonuję własnoręcznie.
Lubię je wykorzystywać w swoich projektach, gdyż są niczym „biżuteria” dla wnętrza.
Wszystkie dotychczasowe dzieła znajdziesz w sklepie MILUMILA, oraz na portalu PAKAMERA.
Kupisz tam :

Z biegiem czasu będzie ich więcej i więcej, bo głowę mam pełną pomysłów. Aktualności zamieszczam na : @emiliapiesik_milumila , więc możesz być na bieżąco.


JAKA JESTEM PRYWATNIE?


Prywatnie jestem żoną i mamą 7-letniej pociechy. Moje korzenie sięgają Siedlec, ale obecnie mieszkam w Warszawie, w urokliwej Wesołej, w otoczeniu lasu. Moje życie skupia się wokół pasji, rozwoju i tworzenia.

Ważne jest dla mnie dbanie o ogólny dobrostan swojego organizmu. Praktykuję jogę, jeżdżę na rowerze po pobliskich lasach, lubię także wybrać się na wędrówkę nordic walking.  Pozwala mi to zachować równowagę i energię.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC :

Podczas spotkania online omawiam zagadnienia, które otrzymuję od klienta, jeszcze przed spotkaniem. Konsultuję dany problem, udzielam porad wnętrzarskich, odpowiadam na pytania i doradzam.

Bez wielkich remontów i bałaganu. Przekształcam i odświeżam przestrzeń, dopasowuję do potrzeb klienta. Jest to usługa bez projektów i wizualizacji, ale z mood boardem, wskazówkami i listą rzeczy „do kupienia”.

Praca nad wykończeniem wnętrz od początku do końca. Od wstępnych rysunków funkcjonalnych przez wizualizacje po kompleksowe projekty dla ekip oraz dobór elementów wykończeniowych. Coś dla osób, które chcą mieszkać pięknie i komfortowo, ale nie mają czasu i ochoty samodzielnie przechodzić przez ten długi skomplikowany proces.

Projekty na indywidualne zamówienia ? OCZYWIŚCIE! Wystarczy się ze mną skontaktować. W mojej pracowni powstają unikatowe, szyte na miarę, użytkowe dzieła sztuki.

K O N T A K T

Wypełnij formularz


Wybierz temat, napisz z czym masz problem, a ja skontaktuję się z Tobą.