Referencje

Fantastyczne pomysły, dobry gust i na prawdę zna się na swojej pracy jak mało kto

Pani Emila jest wspaniała, ma fantastyczne pomysły, dobry gust i na prawdę zna się na swej pracy jak mało kto. Byłam o tym przekonana już w momencie kiedy zobaczyłam wizualizacje. Największym dowodem uznania jest to jak reagują moje klientki. Wszystkie, bez żadnego wyjątku są pod ogromnym wrażeniem wnętrza mojego salonu, a dopełnieniem wszystkiego jest wizyta w łazience. Ciekawych o czy mówię zapraszam na Fb EDF Fryzjerstwo lub na Pl. Bankowy 1.

Polecam, polecam, polecam
Ewa Dyoniziak -Flis


Współpracę wspominam bardzo pozytywnie

Współpracę z Panią Emilią wspominam bardzo pozytywnie.
Podobało mi się profesjonalne podejście do pracy oraz bardzo ciekawe pomysły i propozycje aranżacji. Niespotykane też było zaangażowanie Pani Emilii przejawiające się Jej obecnością podczas zakupów oraz przesyłanie przez Nią propozycji poszczególnych elementów aranżacji drogą mailową.
Współpraca przebiegła sprawnie oraz w miłej atmosferze. Każdą wątpliwość lub problem Emilia rozwiązywała w możliwie najszybszym czasie. Serdecznie polecam współpracę z Panią Emilią bo gwaratuje ona zadowolenie oraz piękne i funkcjonalne wnętrze.

Maja Altowska

Serdecznie polecam współpracę z Panią Emilią

Serdecznie polecam współpracę z Panią Emilią. Poza znakomitym wyczuciem stylu i profesjonalnym podejściem do klienta, Pani Emilia jest bardzo ciepłą, miłą a przede wszystkim bardzo cierpliwą osobą.
Dzięki Pani Emilii wyobraźnia i wizja mojego domu zostały ukierunkowane i uporządkowane.
Warto zaufać Pani Emilii, która świetnie łączy ze sobą kolory i materiały oraz wyposażenie wnętrz. Efekt końcowy jest wspaniały.

Katarzyna Styś

Gorąco polecam

Gorąco polecam współpracę z Panią Emilią, pełen profesjonalizm.
Cierpliwe podejście do klienta, przedstawia kilka wersji projektu zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto widać, że do projektów podchodzi z pasją i wielkim sercem.
Pani Emilia zaprojektowała nam salon, który przeżył prawdziwą metamorfozę i teraz możemy się w nim bardziej relaksować.

Serdecznie polecam.
Marta Guzina

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście

Powierzyłam Emilii projekt re-aranżacji mojego mieszkania, w którym mieszkam już od 6 lat i uważałam że wymaga odświeżenia i zmiany stylu, który bardziej pasowałby do mnie samej.
Z dzisiejszej perspektywy cieszę się, że z pomocą Emilii podjęłam wyzwanie jakim niewątpliwie był remont.
Obecnie bardzo lubię swoje mieszkanie, które zostało zaprojektowane w stylu glamour. Emilia jest Projektantką o unikatowym wyczuciu kolorów, form, struktur oraz stylu. Wnętrza przez Nią zaprojektowane charakteryzują się smakiem, harmonią i niepowtarzalnością.

Bardzo dziękuję za profesjonalne i jednocześnie indywidualne podejście do mojego mieszkania. Niebanalny design i odpowiedni dobór materiałów w pełni spełnia moje oczekiwania.
Polecam każdemu usługi Projektantki Emilii Piesik komu zależy na profesjonalizmie oraz niepowtarzalnym projekcie i realizacji.

Aneta Sobczak